Pielęgnacja okien myjką Karcher

ekipa myjąca okna

Szorowanie szyb a także innych szklanych powierzchni nie jest Twoim ulubiony działaniem? Niezłym wyjściem dla Ciebie i Twojego lokum może być myjka do szklanych powierzchni karcher. Dzięki temu postępowemu sprzętowi sprzątanie może być zauważalnie krótsze oraz mniej niemile widziane.
W marketach można kupić kilka modeli myjki od KARCHER w tym między innymi WV 1 Plus, WV 2, WV 5 Plus, WV 71 Plus Home Line jak też inne modele.

Karcher myjka do okien. Opinie posiadaczy

W internecie można znaleźć bardzo dużo opinii na temat myjek producenta KARCHER. Oto parę przykładowych ocen użytkowników tego sprzętu:
– Artykuł spełnia swoją funkcję, wyśmienicie ułatwia sprzątanie powierzchni szklanych w tym luster ja również glazury
– Dzięki tej myjce, czyszczenie okien zabiera mi zdecydowanie mniej czasu. Funkcjonuje na zasadzie zbliżonej do odkurzacza.
– wysoka jakość czyszczenia. Myjka niwindow washer 2688434 1280 300x200 Wnętrze z historiąe pozostawia żadnych smug. Odkąd myję okna myjką Karcher czynność ta o wiele się skróciła.
– Doskonałe rozwiązanie dla osób mających ogrom szklanych powierzchni do mycia i tych, które nie lubią tej czynności.

Myjka KARCHER mocne punkty:

– brak smug na powierzchniach ze szkła
– brak wylanej wody oraz obowiązku moczenia w niej dłoni
– ekonomia czasu podczas sprzątania
– stosunkowo niskie koszty firmowego płynu do czyszczenia szyb.

Jaka jest cena myjki do okien?

Cena myjki może się wydawać dosyć za duża. Wynosi ona w zależności od modelu od około 200 zł do 300 zł.Sprzęt jest mimo to warta swojej ceny.