Sufit nie musi być biały i nudny!

sufit napinany w sypilani

Urządzanie wnętrza może przysporzyć ogrom problemów. Jednym z nich może być wybór właściwego sufitu. Mimo, że dla wielu osób wybór w tej kwestii wydaje się być nieduży, posiadamy sporo możliwości. Coraz większą popularność zyskują sufity napinane, które dają niemało możliwości aranżacyjnych. W tym artykule pod lupę wzięliśmy sufity lustrzane, akustyczne ,jak też sufity niebo.

Sufity lustrzane

Sufity te znakomicie sprawdzą się w każdym pomieszczeniu zarówno w mieszkaniu, jak także salach bankietowych albo biurach. Nadają pomieszczeniom wyjątkowej elegancji. Sufity lustrzane możemy zaaranżować w różnych kolorach – od perłowego po czarny. Cechują się lekką strukturą, dzięki czemu są proste w montażu. Najważniejszą korzyścią lustrzanych sufitów jest optyczne powiększanie pokoi, w jakich zostały wykorzystane.

Sufit niebo

Jednokolorowy sufit nie spełnia Twoich oczekiwań? Co powiesz na sufit niebo? Dzięki właściwej technologii pospolity szary sufit można zmienić w niepowtarzalną ozdobę wnętrza, która równolegle może pełnić funkcję źródła światła. Powłoka napinana, która ilustruje niebo może zostać dodatkowo rozświetlona taśmami LED. Sterowanie światłem przebiega bezprzewodowo, co jest znacznym udogodnieniem. Możliwość zmiany barwy światła ,a także regulacji jego nasilenia sprawi, że otrzymasz w pokoju nadzwyczajny klimat! Możesz także uzyskać efekt gwieździstego nieba dzięki nowatorskim światłowodom. Sufit niebo będzie odpowiedni nie tylko do sypialni, jednak jest również wspaniałym rozwiązaniem do pokoju młodzieżowego oraz baru.

Sufit akustyczny

Drażni Cię nadmierny zgiełk dochodzący z zewnątrz? Zastanów się nad zainstalowaniem sufitu akustycznego, który pozwoli wygłuszyć wnętrze. Ten typ sufitu umożliwia, też wyzbyć się efektu echa, który niejednokrotnie przeszkadza w przestrzeniach o pokaźnym metrażu. Sufit ten może być także doskonałym elementem dekoracyjnym.

Obejrzyj realizacje sufitów napinanych jednego z popularniejszych producentów https://www.youtube.com/watch?v=XOJgrQQ0DK4

FILED UNDER: Dom