Wskazówki, jak urządzić salon

aranżacja wnętrza

Architektura pomieszczeń to branża. która świetnie się rozwija od paru lat. Mimo, że zmienia się moda w obszarze kolorów i akcesoriów do domu, niektóre element nieprzerwanie dominują. Dowiedz się, jak urządzić salon, by czuć się w nim swobodnie.

Tapeta czy farba?

Renowacja mieszkania często rozpoczynamy od odnowienia koloru ścian jak też sufitu. Te obszary szybko ulegają zabrudzeniom, a kolory zmieniają odcień. Obecnie modne są białe, jasne mieszkania. Pozwalają one na optyczne powiększenie pokoju. Chciałbyś wprowadzić ciekawy, modny element, a naprawdę nie lubisz tapet? Posiadamy wspaniałe rozwiązanie! Sufit napinany daje nam sporo możliwości. Możemy postawić na motyw podświetlany bądź też na membranę w dowolnym kolorze. Sukces tkwi właśnie w tego typu rozwiązania. Dają one możliwość wdrożyć nowoczesny charakter do pokoju dziennego. Co więcej sufit podwieszany lub napinany daje sposobność na ujednolicenie wysokości wnętrza. Wybornie sprawdza się też w wysokich lokalach. Chciałbyś jednak niestereotypowo udekorować ściany? Zdecyduj się na bestsellerowe ramki z motywem lustra czy też ręcznie wykonany napis lub wzór.

Pokaż swój charakter

Kupiłeś już wszystkie konieczne meble, jednak brakuje Ci wyjątkowych elementów w pokoju? Skoncentruj się na akcesoriach. Możesz je zastępować regularnie, a nie poniesiesz wielkich wydatków. Warto dopasowywać dodatki do pór roku, uroczystości, świąt a także innych okoliczności. Doskonale sprawdzają się dekoracyjne i pięknie pachnące świecie. Ciekawym urozmaiceniem są również świeczniki, doniczki, plakaty, stojak na wino, ozdobne, nietuzinkowe regały na książki, czy obrusy. Znaczące jest to, żeby wykreować styl, jaki w największym stopniu odpowiada współlokatorom. Personalizowane motywy, takie jak ukochany obraz, wyjątkowy motyw na suficie napinanym czy też akcent w stylu retro przykuwa uwagę gości. Nie obawiaj się eksperymentów i wyczaruj swój pokój marzeń!

FILED UNDER: Dom