Zatroszcz się o porządek w domu

Utrzymanie własności w czystości czasami sprawia problemy. Sprawa jest bardziej uciążliwa, jeżeli posiadamy psa. Walka z sierścią jest bardzo skomplikowana i czasochłonna. Czy mamy środek na pozbycie się sierści z wersalki, foteli, podłogi? Oczywiście! Przedstawimy Wam niezawodne odkurzacze, które pomogą Ci w czyszczeniu.

Rodzaje odkurzaczy

vacuum cleaner 2717154 1280 300x225 Warto wynająć kawalerkę w KatowicachWbrew pozorom wybór idealnego odkurzacza nie jest prostym wyborem. Możemy wymienić kilka modeli tego małego AGD. Podstawowy podział informuje o odkurzaczach podłogowych z woreczkiem, bezworkowych, multifunkcyjnych i odkurzaczach posiadających filtr wodny. Najpopularniejsza jest pierwsza wymieniona opcja. Warto jednakże pamiętać, aby w każdym przypadku kupić polecany, niezawodny sprzęt. My zwróciliśmy uwagę na odkurzacz Samsung, który charakteryzuje się potężnym silnikiem oraz szczoteczką o wysokiej mocy wciągania. Znakomicie radzi sobie z sprzątaniem zabrudzeń i dużych zabrudzeń na różnych powierzchniach. Bezworkowe odkurzacze Miele rekomendujemy osobą mającym skłonność do alergii i uczuleń. Drugim rozwiązaniem w tym przypadku jest higieniczny worek na kurz wyposażony w systemem mikro i filtracji higienicznej. Woreczki do odkurzaczy Miele i Samsung dają nam dobrą jakość. Są niezwodne, a dodatkowo nie tylko zbierają zabrudzenia, lecz również pozwalają neutralizować zanieczyszczenia, alergeny i drobinki kurzu.

Sprawdzone porady

Nie możesz się uporać z sprzątaniem mebli z sierści? Wybierz wymienne szczotki do odkurzacza. Pozwolą Ci one wyczyścić tapicerki z wielu ciężkich zabrudzeń. Jeżeli chcesz dbać o wygląd swojej podłogi w każdym momencie zwróć uwagę na odkurzacze automatyczne. Sprzątają one powierzchnie zawsze kiedy tego wymagasz, a Ty możesz zająć się kolejnymi obowiązkami.