Dlaczego by nie zamieszkać w Chorzowie?

Dlaczego by nie zamieszkać w Chorzowie?

Chorzów to niewielkie miasto położone na Górnym Śląsku na terenie Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego, liczące ponad 110 tysięcy ludności. Pochodzenie nazwy nie jest znane, a na jego temat powstało wiele teorii, z których żadna do tej pory nie potwierdziła się. W Chorzowie znajduje się szereg atrakcji turystycznych i kulturowych, co jest jego ważnym atutem. Miasto jest znane głównie ze Śląskiego Wesołego Miasteczka – jednego z największych lunaparków w Polsce.

INFORMACJE OGÓLNE:

Szukasz idealnego mieszkania na sprzedaż? Chorzów wydaje się być idealnym miejscem do zamieszkania wraz z całą rodziną. Oferujemy mieszkania pochodzące zarówno z rynku wtórnego jak i nowe, wykończone pod klucz. W bliskim sąsiedztwie znajduje się szereg obiektów użyteczności publicznej. Gwarantujemy konkurencyjne ceny. Mieszkania na sprzedaż w Chorzowie są dostępne od zaraz. Okolica budynków jest zadbana i zagospodarowana przez tereny zielone. Na nowych osiedlach istnieje możliwość zakupu miejsca parkingowego w podziemnych garażach.

O NASZYCH MIESZKANIACH:

Oferujemy niezwykle atrakcyjne mieszkania na sprzedaż. Chorzów daje możliwość wyboru mieszkania „skrojonego na miarę”, proponując różnorodność metrażu, usytuowania czy liczby pokoi. Standardowe mieszkanie składa się z sypialni, małego pokoju, łazienki, przedpokoju, balkonu i salonu z aneksem kuchennym. W ofercie mamy zarówno kawalerki, jak i przestronne apartamenty. Istnieje szereg modyfikacji – niektóre mieszkania mają rozdzielną łazienkę i WC oraz wyposażone są w garderobę. Na parterze zamiast balkonów znajdują się rozległe tarasy. Mieszkania są ustawne i wygodne, gwarantujemy komfort użytkowania. Budynki posiadają szereg udogodnień dla osób niepełnosprawnych, wyposażone są w windy i podjazdy dla wózków inwalidzkich.

LOKALIZACJA:

Nie ulega wątpliwości, że dodatkowym atutem mieszkań na sprzedaż w Chorzowie jest atrakcyjna lokalizacja. W pobliżu znajdują się sklepy, kościół, przystanki komunikacji miejskiej, plac zabaw, przedszkole, szkoły, park zieleni, przychodnie lekarskie, apteki, salony urody i kluby fitness.

KOMUNIKACJA MIEJSKA:

Dobra informacja dla wszystkich szukających dogodnie zlokalizowanego mieszkania na sprzedaż – Chorzów jest bardzo dobrze skomunikowanym miastem. Przebiega przez niego szereg linii autobusowych, tramwajowych i kolejowych, a także ścieżek rowerowych, które są stale rozbudowywane. W pobliżu miasta znajduje się Lotnisko w Pyrzowicach.

ATRAKCJE KULTUROWE I TURYSTYCZNE W CHORZOWIE:

Śląskie Wesołe Miasteczko to bez wątpienia jedna z największych atrakcji miasta. Co roku w celu dobrej zabawy przyjeżdżają tutaj tłumy dzieci i dorosłych. W ofercie znajdują się kolejki górskie, atrakcje wodne oraz strefa ekstremalna.
Inne ciekawe obiekty, które należy zobaczyć będąc w Chorzowie to Stadion Śląski, Górnośląski Park Etnograficzny, Ogród Zoologiczny, Galeria Rzeźby Śląskiej a także Planetarium Śląskie – największe w Polsce obserwatorium astronomiczne. Wśród zabytków architektury dużą sławą cieszy się Gmach Urzędu Pocztowego, będący wizytówką miasta. W Chorzowie znajdują się liczne zabytkowe kościoły rzymskokatolickie.