Moda damska w 2018!

modna sukienka w kolorze czarnym

Kochasz modę? Zapoznaj się z trendami, które zawładną rokiem 2018.

1. Święcąca ekstrawagancja

Ciężko ją sobie uzmysłowić w mieście, niemniej bez wątpienia zawładnie imprezami oraz salonami. Idealnie sprawdzi się w przypadku osób, jakie lubią przyciągać uwagę oraz chciałyby zachować niebanalny styl. Będziemy mogli nabyć całe brokatowe stylizacje – sukienki, żakiety a także inne elementy garderoby doskonałe na imprezę, a także dodatki, jakie można będzie nosić przy każdej okazji.

2. Pióra

Pióra to świeży trend na salonach, na który skuszą się kobiety, które nie boją się wyróżniać jak również lubią eksperymentować.

3. Rękawy z lat 80

Stara moda powraca co sezon. Tym razem wrócą do nas rękawy typowe dla stylu lat 80. Rękawy te charakteryzują się nadmierną objętością.

4. Sportowa elegancja

Odzież w stylu sportowym nie będzie się ograniczać jedynie do fitnessu. Na ulicach natkniemy się na mnóstwo Pań w sportowych stylizacjach, jakie połączone będą często z eleganckimi dodatkami. Buty na obcasie do dresów? Tak, to także trend na wiosnę 2018! Dresy przestaną być typowymi dresami, w których ćwiczymy lub siedzimy na kanapie.

5. W stylu kierowcy

Moda będzie także wzorowana na rajdowcach jak również motocyklowych. Będzie to styl z pewnością zmimny.

6. Czerwone szaleństwo

Odważne oraz lakierowane stroje w barwach mocnej czerwieni staną się hitem modowym.

7. Plastik

Ciuchy z plastiku? Bezbarwne spódnice z plastiku, kamizelki jak również inne części garderoby. Plastik przestanie się kojarzyć z tandetą, a zacznie z renomowaną modą.

8. Motyle

Jednym z modniejszych motywów sezonu będą barwne motyle.

9. Trencz

Trencz nie wyjdzie z mody, niemniej będzie prezentował się nieco odmiennie niż do tej pory. Będzie wyglądał jak połącznie 2 modeli kurtek.

10. Motywy jak też kolorystyka tropikalna

Mocne egzotyczne barwy zastąpią pastele, które królują od kilku sezonów.

11. Wzory kwiatowe

Ulubiony wiosenny motyw mnostwa kobiet, czyli kwiaty w dalszym ciągu pozostanie na topie. Lekkie sukienki z motywem kwiatowym będą się cieszyły dużą popularnością.

12. Krata i jeszcze raz krata

Oprócz kwiatów sporą popularnością będzie się również cieszyła krata. Nie jedynie koszuli, ale też sukienki i żakiety.

Wypatrujesz stylowych ubrań? Zajrzyj na http://louloustore.pl/3/lindbergh