Rewolucyjna funkcja w pralkach!

pralki

Samsung jest jednym z największych dostawców sprzętu AGD i RTV na świecie. Wszędzie możemy spotkać się z ich sprzętem, który wyjątkowo często upraszcza nam podstawowe obowiązki domowe. Tym razem producent zdecydował pójść naprzeciw zapominalskim. Dorzucił do swyk urządzeń piorących funkcję Addwash, która do dzisiaj nie była znana.

Nowa technologia prania

Pranie nie kojarzy się z najprzyjemniejszą czynnością. Najpierw należy dokonać selekcji ze względu na materiał, w dalszej kolejności barwy. Najczęściej również segregujemy ciuchy, na te które pierzemy w wysokiej jak też niskiej temperaturze. Przeważnie zapominamy o wrzuceniu paru ubrań znajdujących się w innym miejscu. Do tej pory nie było sposobności, by zastopować tryb prania aby naprawić popełniony błąd. Samsung był świadomy tego typu zajść dlatego też zdecydował się im zaradzić. Odkrywcza funkcja – AddWash, nie tylko pozwala na dokładanie ciuchów poczas prania, jednak niesie ze sobą szereg zmian. Samsung w pralkach z powyższą funkcją, pozwala także na monitorowanie całego procesu przy użyciu smartfona. Nawet będąc poza domem, wiemy na jakim etapie jest nasze pranie. Jednocześnie pralki z tą funkcją, posiadają też technologię, jaka polepsza jakość prania – EcoBuble. Wpływa ona też na nabór mocy podczas prania, stosownie go pomniejszając.

Kontroluj swoje pranie

Jeżeli będziesz pragnął dołożyć kolejne rzeczy do prania, będziesz mógł to uczynić natychmiast. Pozwoli to na oszczędność czasu jak również pieniędzy. Nigdy nie będziesz musiał niszczyć nerwów po włączeniu prania, w chwili kiedy znajdziesz dodatkowe rzeczy. W chwili obecnej wystarczy jedynie je dodać do bębna pralki AddWash. Opinie na temat tego modelu urządzeń są niespodziewanie dobre. Rewolucyjna funkcja pralek Samsung wysoce optymalizuje przygotowywanie jak też zrobienie prania. Opłaca się skorzystać z tego rodzaju możliwości.