Skuteczny sposób na owłosienie

usuwanie owłosienia laserem

Jednym z najmodniejszych zabiegów laseroterapii ciągle jest depilacja laserowa. Usługa ta może być realizowana w sezonie zimowo-jesiennym, zatem aktualnie chcemy ponowić ten temat ponownie. Dowiedz się więcej na temat tego zabiegu.

Wskazania do wykonania depilacji laserowej

Depilacja laserowa w Krakowie może być przeprowadzona na wybranej partii ciała. Z omawianych sposobów równie często korzystają panie i panowie. Wiek czy płeć nie powinny mieć w tym przypadku znaczenia. Najczęściej wybierany obszar to nogi, pachy, a także wąsik. Przebieg zabiegu jest uzależniony od wybranego obszaru. Obszerne fragmenty ciała można podzielić na partie. Często pacjenci wybierają tylko depilację łydek bądź ud. Parametry lasera dobierane przez eksperta są uzależnione od właściwości karnacji, a także włosów pacjenta. Wszystko dobrane jest do indywidualnych potrzeb i wymagań. Metoda laserowa sprawdza się w przypadku szczególnie grubych, gęstych włosów. Cienkie i jasne włosy także można poddać zabiegowi, wymagają one jednak większej uwagi.

Zabieg również dla panów

Jeden najchętniej wybierany zabiegów przez panów to oczywiście laserowe usuwanie owłosienia. Kraków to miasto, w którym znajduje się parę cenionych klinik medycyny estetycznej oraz laseroterapii, które wyróżnianiają się profesjonalizmem, posiadaniem nowoczesnego sprzętu i kompleksowym podejściem do pacjentów. Na depilację laserową zapisują się mężczyźni uprawiający różne sporty, ceniący sobie komfort oraz zwracający uwagę na swój wygląd.

Prawidłowa depilacja laserowa w Krakowie jest możliwa z zastosowaniem diodowego lasera PALOMAR VECTUS™. Posiada on certyfikat bezpieczeństwa i skuteczności uznawany na całym świecie.