Zabiegi kosmetyczne – które warto wybrać?

topowe zabiegi kosmetyczne

Nasza cera po minusowych temperaturach wymaga stosownej konserwacji. Można o nią zadbać tylko w domu albo zdecydować się na fachowe zabiegi kosmetyczne. Co to jest, i co nam proponuje kosmetyka? Kraków to miejsce, w którym znajdziemy mnóstwo salonów piękności z pokaźną listą zabiegów. Oto zarys paru z nich!

Przedłużanie oraz zagęszczanie rzęs

Coraz więcej Pań wybiera ten zabieg. Do wyboru jest całkiem sporo typów zabiegów – 1:1, 2:1. 3:1 to wyłącznie parę z nich. Wybór powinien zależeć od tego, jaki efekt pragniemy otrzymać. Zabieg jest dość prosty i polega na doklejeniu sztucznych rzęs do naturalnych. Efekt utrzymuje się od trzech do 8 tygodni. Doklejane rzęsy odpadają razem z naturalnymi. Koszt zabiegu jest różny – od 150 do aż 500 zł.

Peelingi kosmetyczne

Peelingi to zabiegi, jakie mają na celu złuszczenie zniszczonego naskórka. Gabinety kostyczne oferują duży wybór tego rodzaju zabiegów. Wśród nich należy wyróżnić peelingi mechaniczne, peelingi chemiczne, peelingi łączone. Tego typu zabiegi powinniśmy, również podzielić uwzględniając głębokość działania. Rozróżniamy tutaj peelingi powierzchniowe, średnio głębokie i głębokie. Celem wyboru najwłaściwszego peelingu trzeba skonsultować się z lekarzem specjalisą bądź kosmetyczką, by doradzili zabieg dopasowany do stanu jak również typy skory. Bardzo ważne, żeby peelingi wykonywane były przez specjalistów.

Exilis Elite

Jednym z bezoperacyjnych zabiegów odmładzania twarzy jest lifting przy wykorzystaniu aparatu Exilis Elite. Zabieg ten ułatwia redukcję zmarszczek, ujędrnienie skóry, a także redukcję nadmiaru tłuszczu na twarzy, oraz podbródku. Pierwsze efekty są widoczne już po pierwszej wizycie. W zależności od kondycji skóry, trzeba przeprowadzić od 3 do sześciu zabiegów z wykorzystaniem tego urządzenia. Zanim jednak zdecydujemy się na Exilis trzeba skonsultować się z specjalistą, który skontroluje, czy nie ma żadnych przeciwskazań.

Intraceuticals

Kuracja tlenowa dzięki, której Twoja twarz odzyska dawny blask. Gruntowne nawilżenie to coś, czego potrzebujedopomina się Twoja skóra? Wybierz zabieg Intraceuticals. Dla otrzymania zadowalającego efektu zalecamy skorzystanie z sześciu zabiegów. Znacząca jest również właściwa codzienna pielęgnacja cery. Pierwsze efekty są dostrzegalne już po pierwszym zabiegu.