Zabiegi na zgrabne ciało

profesjonalne zabiegi

Sporo kobiet nie jest zadowolonych ze własnego wyglądu zewnętrznego. Jedną z najczęściej podawanych wad jest postawa. Szukasz sposobu na korzystne odchudzanie w Krakowie? Stworzyliśmy dla Ciebie kilka wskazówek.

Czy dieta to jedyne rozwiązanie?

Jeśli myślimy o kształtowaniu sylwetki, przeważnie stawiamy na plan żywieniowy i treningi. Co zrobić w sytuacji jak nasza tkanka tłuszczowa nie obniża się albo nie potrafimy ukształtować pewnej części ciała? Zdecyduj się na skuteczne sposoby medycyny estetycznej, mające na celu pobudzenie, redukcję tkanki tłuszczowej albo likwidowanie cellulitu.

Zabieg Exillis®

Exillis BTL to najlepsze wykorzystywane na rynku urządzenie, które pozwala na użycie fal ultradźwiękowych oraz kontrolowanego nagrzewania tkanki. Dzięki temu cząsteczki są równomiernie pobudzane. Zabieg Exillis® w Krakowie umożliwia redukcję tkanki lipidowej, kształtowanie sylwetki, poprawę napięcie skóry, a także redukcję pomarańczowej skórki. Warto dodać, że Exillis to system bezinwazyjny i komfortowy. Jest idealną alternatywę dla inwazyjnych metod liposukcji i lipolizy. Odchudzanie nadmieniony sprzętem odbywa się w trzech stopniach: rozpoznanie, izolacja, deaktywacja.

Co to jest endermologia?

Zmartwieniem naszych pacjentek jest głównie jędrność skóry. Z wiekiem traci ona własną sprężystość, a produkcja kolagenu jest zahamowana. Endermologia w Krakowie (http://vesuna.pl/zabiegi-na-twarz-i-cialo/ujedrnianie-skory/lipomassage-endermologie-modelowanie-sylwetki-i-ujedrnianie-skory/) pozwala skutecznie usuwać cellulit oraz ujędrniać wybrane obszary ciała. Lipomassege® Endermologie™ polega na równoczesnym oddziaływaniu na tkankę łączną i podskórną. Endermologia w Krakowie wspomaga odchudzanie, a ponadto pozwala na poprawę gęstości skóry, walkę z miejscową otyłością, zmniejszenie obwodu o naście centymetrów. Należałoby podkreślić, że zabiegi odchudzające w klinice Vesuna są bardzo komfortowe. Nie trwają więcej niż 40 minut. Pozwalają na błyskawiczne nasycanie się trwałymi efektami.