Pokonaj cellulit!

Jeżeli na skórce ud, bioder, pośladków albo brzusia dostrzegasz pewne nierówności również grudki, niestety świadczy to, iż również Ciebie dotknął problem cellulitu. Pomarańczowa powłoka może wystąpić się u nas, niezależnie od naszego wieku, czy prowadzonego trybu życia. Według ekspertów, ta uciążliwość dotyczy większości dorosłych kobiet, jednak może ponadto wystąpić u młodych dziewcząt. Wpływa na to stan estrogenu. Jego wahania są najniebezpieczniejsze w okresie dojrzewania albo w okresie brzemienności. Dodatkowo stosowanie terapii hormonalnych może zachwiać stan owego hormonu. Skutkiem będzie pojawienie się pomarańczowej skórki.

W jaki sposón się pozbyć cellulitu

Niestety, nie powstała jeszcze wspaniała kuracja albo metoda, która by pomogła kompletnie się pozbyć tego defektu. Cellulit niezmiernie często jest uzależniony od naszych uwarunkowań genetycznych. Są jednakże zabiegi, dzięki jakim umiemy zminimalizować jego powstawanie. Wymaga to od nas regularności również silnej woli. Zwłaszcza prawidłowa dieta, a dodatkowo ćwiczenia pomogą nam zdobyć wymarzone rezultaty. Z tym, że efekty będziemy umiały dostrzec dopiero po pewnym czasie. Wiele dziewczyn decyduje się także na korzystanie ze specjalnych specyfików, albo smarów. Należy jednak dodatkowo tu uważać, ponieważ nie każda z nas może je używać. Przeważnie ze względu na występowanie w nich jodu, dziewczyny narzekające na choroby tarczycy powinny być niezwykle rozsądne.

Zwalcz cellulit

Wiele dziewczyn żeby pozbyć się marchewkowej warstewki, decyduje się na poddanie zabiegom proponowanym przez kliniki medycyny estetycznej. Już po kilku zabiegach, nasza cera odzyska swój świeży stan. Zamiarem takich zabiegów, jest przede wszystkim polepszenie krążenia w skórze i usunięcie obrzęków. Jednym z głównie wybieranych jest zabieg Vela Shape. Polega on na miejscowym grzaniu ciałka. Duża temperatura rozbija także eliminuje komórki tłuszczowe. Już po jednym zabiegu można dostrzec wyniki. Skóra ulega ujędrnieniu, wyrównaniu, również odzyskuje swój właściwy wygląd. Dla otrzymania korzystniejszych efektów zaleca się wznowienie zabiegu cztery razy.